Prezes PiS zaszczepiony! Jak się czuje po otrzymaniu pierwszej dawki?

Jarosław Kaczyński przyjął szczepionkę kilka dni temu. Jego kuzyn, Jan Maria Tomaszewski przekazał jak się po niej czuje prezes Prawa i Sprawiedliwości. Na ten temat wypowiedział się również rzecznik partii, który wyjaśnił też, dlaczego polityk nie zaszczepił się przed kamerami. 

Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński otrzymał pierwszą dawkę szczepionki przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 na początku tego tygodnia. Nie wiadomo jednak, który preparat podano prezesowi Prawa i Sprawiedliwości.

Radosław Fogiel w rozmowie z Wirtualną Polską w programie „Tłit” przekazał w czwartek, że Jarosław Kaczyński nie odczuwa żadnych dolegliwości po szczepionce i póki co na nic nie narzeka. Podkreślił, że prezes PiS czekał na swoją kolejkę. Zaznaczył też, że wicepremier nie zdecydował się na szczepienie przed kamerami, ponieważ inaczej rozumie politykę. W jego ocenie mogłoby to być odebrane jako wchodzenie poza swoją kolejkę i uważa, ze są lepsze osoby do promowania tego typu akcji.

Również brat cioteczny Jarosława Kaczyńskiego w rozmowie z „Super Expressem” potwierdził, że polityk czuje się dobrze i normalnie pracuje. Jan Maria Tomaszewski widział się z Kaczyńskim w środę, 10 marca. Prezes Prawa i Sprawiedliwości pojawił się wówczas na mszy świętej w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE