Złodziej klocków zatrzymany w Krakowie

Policjanci zatrzymali 33-letniego złodzieja klocków. Mężczyzna kradł drogie pudełka z klockami. Swoje zdobycze sprzedawał na placach targowych. Wartość skradzionych klocków to kwota ponad dwóch tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Kilka dni temu policjanci z I Komisariatu Policji w Krakowie otrzymali zgłoszenie, że ze sklepu w jednym z centr handlowych na terenie Krakowa doszło do kradzieży klocków. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na podstawie którego wytypowano złodzieja.

Mężczyzna z półek ściągał pudełka z klockami, wkładał je do siatki i jakby nigdy nic – nie zauważony przez ochronę wychodził ze sklepu. Pracujący nad sprawą kryminalni zebrali informację na temat mężczyzny nagranego kamerą monitoringu i ustalili jego tożsamość. W poniedziałek złodziej został zatrzymany. To 33-letni mieszkaniec Krakowa. Mężczyzna ukradł w sumie 3 pudełka z klockami wartymi ponad 2 tysiące złotych. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że skradzione łupy mężczyzna sprzedawał po atrakcyjnych kwotach na placach targowych na terenie Krakowa.  33-latek usłyszał zarzuty kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE