Wstrząśnięty krakowiak: „Zwróciłem uwagę, by nie palił w tramwaju. Pobił mnie i potraktował gazem”

Wstrząśnięty mieszkaniec Krakowa opowiada o tym, co go spotkało. Mężczyzna palił w tramwaju, zwrócił mu więc uwagę, by tego nie robił. Został potraktowany gazem, a następnie pobity. Teraz umieszcza jego wizerunek, by nikt więcej nie ucierpiał.

Fot. Facebook

„Zwróciłem uwagę by nie palił w tramwaju. W odpowiedzi zostałem potraktowany gazem pieprzowym a później pobity” – pisze Pan Jakub.

„Udało mi się zrobić zdjęcie z telefonu i nagrać kilka klatek sprawcy zanim telefon został zniszczony. Przez incydent wszyscy musieli opuścić wagon, gdyż nie dało się tam oddychać.

Najgorsze w tej sytuacji jest dla mnie to, że panowie z wagonu i z przystanku okazali się ostatnimi dupami, żeby ich brzydko nie nazwać. Ratował mnie chłopak z Ukrainy, za co mu jestem bardzo wdzięczny. Obyło się bez ofiar i dużych obrażeń, mam tylko krwiaka na czole. Sprawca zbiegł” – pisze Pan Jakub.

Dodaje też, że na miejscu pojawiła się policja, której okazał zdjęcie, jednak sprawcy nie znaleziono. W dniu dzisiejszym poszkodowany idzie złożyć oficjalne zawiadomienie na policji.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE