Urząd: Uzyskaj odszkodowanie za szkody po wichurze!

„W ostatnich dniach w Krakowie mocno wiało. Wiele drzew zostało połamanych lub całkowicie wyrwanych z ziemi. W konsekwencji tych zdarzeń wiele samochodów, budynków lub ogrodzeń również zostało uszkodzonych. W związku z tym informujemy o możliwości uzyskania odszkodowania.W ostatnich dniach w Krakowie mocno wiało. Wiele drzew zostało połamanych lub całkowicie wyrwanych z ziemi. W konsekwencji tych zdarzeń wiele samochodów, budynków lub ogrodzeń również zostało uszkodzonych. W związku z tym informujemy o możliwości uzyskania odszkodowania.” – czytamy na stronie krakow.pl

Fot. Maciej Grzyb / krakow.pl

W tym celu należy wypełnić wniosek „Zgłoszenie szkody”, dołączyć wszystkie niezbędne dokumenty wymienione w zgłoszeniu wraz z dokumentację fotograficzną i przesłać na adres e-mail: [email protected] lub złożyć go osobiście w sekretariacie Zarządu Zieleni Miejskiej przy ul. Reymonta 20 (stadion Wisły Kraków) wejście LE od ulicy Reymana, pierwsze piętro pok. 72.

W przypadku, gdy szkoda nie została zgłoszona do ZZM, jest możliwość powołania się na polisę OC u swojego ubezpieczyciela.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE