Ktoś potrącił pieszego i uciekł z miejsca wypadku! Policja poszukuje świadków!

Krakowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia do którego doszło na ulicy Beliny Prażmowskiego. Ktoś potrącił pieszego i zbiegł z miejsca zdarzenia.

Fot. Policja

Policjanci Komisariatu Policji II w Krakowie poszukują świadków zdarzenia drogowego mającego miejsce dnia 17 listopada 2018 roku ok. godz. 13:10 w Krakowie na ul. Beliny Prażmowskiego.

Na przejściu dla pieszych zlokalizowanym przed przystankiem Komunikacji Miejskiej „Cmentarz Rakowicki” dla kierunku ruchu ul. Grochowska – Rondo Mogilskie, doszło do potrącenia pieszego przez kierującego bliżej nieznanym pojazdem, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Z ustaleń wynika, że jednym ze świadków jest kierowca innego pojazdu, który zatrzymał się przed tym przejściem, aby ustąpić pierwszeństwa pieszemu, a następnie udzielał pomocy poszkodowanemu.

Wymienionego kierowcę oraz inne osoby będące świadkami tego zdarzenia prosimy o niezwłoczny kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji II w Krakowie przy ul. Lubicz 21 pod numerem telefonu 12 431-09-48 lub na e-mail: [email protected]

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE