„Prezydent Trzaskowski wypowiedział wojnę rodzicom i zagroził bezpieczeństwu dzieci”

Według małopolskiej kurator oświaty, Prezydent Trzaskowski wypowiedział wojnę rodzicom, zaatakował wolność matek, ojców, dziadków oraz zagroził bezpieczeństwu dzieci.

Fot. pixabay.com

W wywiadzie dla tygodnika „Sieci”, małopolska kurator oświaty Barbara Nowak jednoznacznie negatywnie skomentowała podpisanie Karty LGBT+ przez Prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Jak przytacza portal fakty.interia.pl, małopolska kurator odniosła się też do deklaracji WHO, podkreślając, że zagrożenie widzi nie tyle w samej deklaracji, ile w zawartej w niej zapowiedzi, że do szkół będzie wprowadzane wychowanie seksualne według standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Jej zdaniem standardy WHO są „propedofilskie”. Uważa też, że deklaracja WHO może być elementem szerszej strategii środowisk LGBT, której celem jest już nie walka o tolerancję i równe prawa, lecz o zajęcie uprzywilejowanej pozycji w społeczeństwie.

Barbara Nowak uważa, że podobne sytuacje miały już miejsce na Zachodzie i że jeśli dzisiaj nie zablokujemy tego trendu w Polsce, to za chwilę się okaże, że Polacy już nie będą mieli żadnej możliwości odwołania, bo Trybunał w Strasburgu jest w tej chwili opanowany przez środowiska, które nie widzą w tym niczego złego.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE