Legia działa na wiślaków jak magnes

Już kilka dni przed meczem ze stołeczną Legią w kasach „Białej Gwiazdy” skończyły się bilety.

Fot. pixabay.com

Jak podały władze kluby, Wisła wyprzedała wszystkie wejściówki na to spotkanie już pięć dni przed meczem.

Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Reymonta w niedzielę o godzinie 18:00. Wprawdzie będzie można go obejrzeć w telewizji, ale tysiące wiślaków zapragnęło obejrzeć go na własne oczy.

– Na pięć dni przed niedzielnym spotkaniem Wisły Kraków i Legii Warszawa wyprzedane zostały wszystkie dostępne wejściówki. To drugie spotkanie z rzędu, na które rozeszły się wszystkie bilety – pochwaliła się Wisła na swojej stronie internetowej. – Wszystko wskazuje na to, że po niedzielnym spotkaniu Wisła obejmie prowadzenie w Lotto Ekstraklasie pod względem średniej frekwencji – mają nadzieję władze „Białej Gwiazdy”.

W poprzednim meczu tych drużyn rozegranym w stolicy doszło remisu. Teraz obie ekipy z pewnością będą chciały wygrać, tym bardziej, że obie potrzebują punktów – Legia by objąć fotel lidera Ekstraklasy, zaś Wisła by wydostać się z grupy spadkowej.

W Legii gra też kilku byłych zawodników Wisły. Między innymi popularny Carlos „Carlitos” Lopez, ale też Paweł Stolarski – wychowanek małopolskiego klubu, dziś grający z „eLką” na piersi.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]