Wisła zwolniła Sa Pinto?

Wygrywając wczorajszy mecz aż 4:0, krakowska Wisła prawdopodobnie zakończyła karierę portugalskiego trenera Sa Pinto w warszawskiej Legii.

Fot. pixabay.com

Niedzielna wygrana „Białej Gwiazdy” przybliżyła ją do grupy mistrzowskiej w Lotto Ekstraklasie, natomiast Legii utrudniła walkę o Mistrzostwo Polski.

Winnym takiego stanu rzeczy uznaje się w Legii trenera „wojskowych” – Ricardo Sa Pinto. Oczywiście porażka z Wisłą to nie jedyny „grzech” Portugalczyka. Kibice, jak i media zarzucają mu również trudny charakter i obarczają winą za odpadniecie z Pucharu Polski. Przecieki mówią, że na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 już wszyscy mają dosyć Portugalczyka – jego zachowań i wypowiedzi kompromitujących klub.

Prawdopodobnie tylko kwestią dni jest decyzja Prezesa Legii Dariusza Mioduskiego o odwołaniu obecnego trenera. Według „Przeglądu Sportowego”, prezes będzie rozmawiał z Sa Pinto na temat jego przyszłości. Serwis Legia.net podaje, że przedstawiciele Portugalczyka przewidują, że straci on dotychczasowe stanowisko.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE