Dziś w Krakowie otwarcie pierwszej kawiarni chrześcijańskiej!

„Nadzieja Cafe & Rest to przede wszystkim miejsce Twoich spotkań. Kawiarnia, restauracja, książki, dewocjonalia, pamiątki, przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie, urodziny, stypy i inne), inspirujące konferencje i wiele więcej” – czytamy w opisie przedsięwzięcia.

Fot. Pixabay

Kawiarnia otwiera się dziś przy ulicy Obrońców Krzyża 1 w Krakowie: „Zapraszamy o godz. 15:00 na wspólna modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia, a po niej do uwielbienia Dawcy nadziei, dzięki Któremu to wszystko się dzieje.” – piszą organizatorzy.
„28 kwietnia 2019 to wyjątkowy dzień. Z jednej strony jest to Niedziela Miłosierdzia, a z drugiej nasze pierwsze oficjalne otwarcie drzwi kawiarni dla Ciebie. Przez ostatnie miesiące włożyliśmy wiele trudu w to, aby było to wyjątkowe miejsce. Kawiarnia, restauracja, dewocjonalia, pamiątki, książki, a przede wszystkim miejsce spotkań. Nie było by tego wszystkiego, gdyby nie Bóg, który najpierw włożył w nasze serce pragnienie kawiarni, a potem pomógł je zrealizować. Dlatego chcemy w tym dniu dziękować Bogu za nadzieję, uwielbiać Go i zawierzyć Jego miłosierdziu to dzieło.”

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE