Uwaga! Zaginęła 16-letnia Wiktoria. Była widziana w Krakowie!

Wiktoria Czernik ma 16 lat. Na co dzień mieszkała w domu rodzinnym w Przemęczanach w powiecie proszowickim. Nastolatka sprawiała problemy wychowawcze, dlatego we wtorek (19 marca) trafiła do Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przy ulicy Łącznik w Nowym Sączu. Przebywała tam do czwartku (21 marca). W tym dniu uciekła z ośrodka razem z trzema kolegami. Jeden z nich wrócił do placówki i poinformował, że Wiktorii i jej dwóch kolegów już nie ma w Nowym Sączu.

Fot. Archiwum prywatne

Matka nastolatki zgłosiła zaginięcie na policję. Niestety do tej pory nie udało się odnaleźć 16-letniej Wiktorii. Prawdopodobnie Wiktorię widziano 25.04.2019 we Wrocławiu przy ulicy kołątaja na przystanku między godziną 19 a 19:30. W towarzystwie 2 dziewczyn i jednego chłopaka.

W poniedziałek 25 marca mama nastolatki została poinformowana, że jej córka była widziana w Krakowie w okolicy Nowego Kleparza. Kobieta natychmiast powiadomiła policję. Niestety, gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zaginionej już tam nie było.

Pani Iwona Czernik – matka nastolatki, prosi o pomoc w odnalezieniu córki, dlatego wszystkie osoby, które widziały Wiktorię albo wiedzą, gdzie teraz może przebywać, niech skontaktują się z policją, dzwoniąc pod numer 18 442 46 30 (całodobowo) lub 18 442 43 28 w godzinach 7:30-15:30. Informacje również można przekazywać dzwoniąc na numer alarmowy 112.16-latka jest średniego wzrostu i ma czarne włosy. W dniu zaginięcia miała na sobie czarną kurtkę z pomarańczową podszewką, szarą bluzę i sportowe obuwie.

– Obecnie prowadzimy poszukiwania, które mają na celu ustalenie jej miejsca pobytu. W działania zaangażowane są również inne jednostki policji. Sprawdzana jest każda informacja na temat 16-latki i jej ewentualnego miejsca pobytu – Wszystkie osoby które mogły widzieć Wiktorię proszę o komentarze lub wiadomości prywatne.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE