Śmiertelny wypadek pod Nowym Sączem. Kobieta wjechała w przystanek autobusowy

W miejscowości Jasienna w powiecie nowosądeckim doszło do tragicznego wypadku. Kobieta wjechała w betonowy przystanek autobusowy. Niestety, nie udało się jej uratować.

Do zdarzenia doszło koło północy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24-letnia kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w betonowy przystanek autobusowy.

Jak relacjonuje Państwowa Straż Pożarna z Nowego Sącza, samochodem podróżowała sama kierująca, która była zakleszczona w pojeździe. Pojazd po uderzeniu w przystanek znajdował się w pozycji pionowej a komora silnika była wbita w ziemię.

Osoba poszkodowana była bez funkcji życiowych oraz bez możliwości udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pojazd znajdował się poza drogą a droga była zablokowana przez służby ratownicze. Zabezpieczono i oświetlono miejsce zdarzenia oraz usunięto drzwi w pojeździe oraz inne elementy karoserii, które pozwoliły wykonanie dostępu do osoby poszkodowanej.

Osobę poszkodowaną wydobyto z pojazdu na deskę i udzielano jej pomocy. Niestety, pomimo podjętej reanimacji stwierdzono zgon.

Na miejscu czynności wykonywała policja pod nadzorem prokuratora.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE