Brytyjczyk oddał mocz na elewację kamienicy na oczach przechodzącej rodziny z małym dzieckiem

Strażnicy miejscy współpracując z dziennikarzem jednej z agencji informacyjnych ujęli obywatela Wielkiej Brytanii, który w centrum miasta zakłócał spokój i porządek publiczny oraz dopuścił się nieobyczajnego wybryku. Przy ulicy św. Jana oddał mocz na elewację kamienicy na oczach przechodzącej rodziny z małym dzieckiem.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19. Do dyżurnego straży miejskiej zadzwonił mężczyzna. Przekazał, że znajduje się przy ulicy św. Jana, gdzie dwóch obcokrajowców zakłóca porządek. Dodał, że właśnie jeden z nich załatwia się na oczach idących chodnikiem osób.

Ponieważ mężczyźni ruszyli w stronę Rynku Głównego, zgłaszający poszedł za nimi, będąc cały czas w kontakcie telefonicznym z dyżurnym, który na bieżąco przekazywał wysłanym na miejsce strażnikom informacje o trasie, którą się poruszają. Obcokrajowcy zostali ujęci i wylegitymowani przy ulicy św. Gertrudy. Ten, który oddał mocz na kamienicę przy ulicy św. Jana, został ukarany mandatem karnym – 500 zł.

Całe zdarzenie jest przykładem wzorcowego zachowania się osoby zgłaszającej ten bulwersujący czyn Brytyjczyka. Dzięki zaangażowaniu i współpracy dziennikarza z naszym dyżurnym, patrol ujął i ukarał mężczyznę.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]