Dwóch gejów z Krakowa pyta: „Będą czystki? Policja założy nam kartoteki?… Obozy koncentracyjne dla LGBT”

Wpis Pana Wojciecha z Krakowa bije w sieci rekordy popularności i składania  do dyskusji. Mężczyzna opisuje swój związek z innym mężczyzną i obawy, jakie niesie przyszłość.

„Jesteśmy razem od 15 lat, na dobre i na złe. W razie utraty przytomności jednego, drugi nie ma prawa do kontaktu, podobnie w razie śmierci. W razie ciężkiej choroby nie dostaniemy “opieki”. Można do nas bezkarnie wołać “pedały do gazu”, nie ma na to paragrafu. Publiczne osoby zrównują nas z pedofilami, jak ostatnio pisowska kuratorka Nowak.
A teraz PIS (w lubelskim wspólnie z PSL) rozkręca na nas nagonkę. “Małopolska wolna od LGBT”. Czyli co? Będą czystki? Policja założy nam kartoteki? Będą kary za wywieszenie tęczowej flagi, pałowanie na Marszu Równości, areszt za złapanie się za ręce? Obozy koncentracyjne dla LGBT, jak w Czeczenii. To wszystko właśnie się dzieje we współczesnej Rosji. Putin zaciera ręce, Polska robi kolejny krok w jego stronę.
Ludzie, apelujemy do Was – idą wybory, zatrzymajmy wspólnie to ZŁO. Jeśli nawet macie “wyjechane” na nas – dwóch starzejących się pe*ałów, pomyślcie o swoich bliskich, dzieciach, młodych osobach wchodzących w dorosłość, słuchających szykan gdzieś tam za szkolnym śmietnikiem. Niektóre nie wytrzymają, powieszą się na sznurówkach od trampek, jak 14 letni Dominik z Bieżunia. Pomyślcie o wszystkich “nienormatywnych”, pisowskich „kozłach ofiarnych”. Żydzi, uchodźcy, LGBT+…co dalej? Ziarno nienawiści na sterydach 500+ może być zabójcze dla nas wszystkich, dla naszego człowieczeństwa. Nie dajmy się z niego odrzeć.” – pisze Pan Wojciech.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE