Pamiętacie gumę Turbo? Własnie wróciła do sprzedaży w jednym z marketów!

Wyselekcjonowane kultowe produkty z lat 90. trafiły do sieci sklepów ALDI. Wśród nich: będąca niegdyś obiektem pożądania wszystkich dzieci na podwórku guma Turbo, wciągające mleko w proszku, jedyna w swoim rodzaju oranżada Bolek i Lolek, czy lody Cassate oraz Calypso.

Fot. Materiały prasowe

W specjalnie przygotowanej ofercie ALDI znajduje się ponad 30 produktów – zarówno spożywczych jak i chemicznych, m.in. proszek Dosia, płyn Ludwik, szare mydło, mleko w proszku, piwo jasne, paprykarz szczeciński, cukierki kukułka, cukierki krówka, chałwa, blok warszawski, oranżada Bolek i Lolek czy oblaty śląskie.

Najwięcej emocji budzi jednak ponowne pojawienie się gumy Turbo, w której zamieszczane są ilustracje samochodów kolekcjonowane niegdyś pieczołowicie przez najmłodszych.

„Odwołując się do sentymentu i pozytywnych skojarzeń z latami 90. chcieliśmy przypomnieć klientom kultowe smaki i zebrać je w jednym miejscu. Pomimo upływu czasu te produkty gwarantują wysoką jakość i wciąż cieszą się sporą popularnością” – mówi Agata Biernacka z biura prasowego ALDI Polska.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE