Od dziś zmiany w organizacji ruchu

Od tego weekendu wprowadzone zostaną kolejne zmiany w organizacji ruchu w Krakowie.

Fot. krakow.pl

Zmiany związane z trzema nowymi inwestycjami.

Dziś, w związku z przebudową torowiska na skrzyżowaniu Stradomskiej, Dietla i Krakowskiej zostanie zamknięta jezdnia ulicy Dietla w kierunku Mostu Grunwaldzkiego od Świętego Sebastiana do Sukienniczej. Wprowadzona zostanie tu nowa organizacja ruchu.

W nocy z 19. na 20 maja z powodu prac na torowisku do Bronowic zostaną wprowadzone kolejne zmiany. Zamknięta zostanie południowa części skrzyżowania Bronowickiej i Rydla, a na odcinku Bronowickiej między Głowackiego, a Rydla będzie możliwość jazdy w stronę ulicy Rydla (jeden kierunek) dla komunikacji miejskiej i mieszkańców. Zachowany zostanie również dojazd do lokali użytkowych. Na podstawie bieżącej obserwacji ruchu na tym odcinku, może jednak zostać jeszcze podjęta decyzja o dopuszczeniu tu do ruchu również samochodów.

Równocześnie, ponieważ północna część ulicy Rydla nie będzie jeszcze dostępna w całości, oddana zostanie północna część skrzyżowania Bronowickiej i Rydla.

W nocy z niedzieli, 26. maja, na poniedziałek 27. maja, z powodu kolejnego etapu prac w rejonie skrzyżowania Turowicza i Herberta, planowane jest wdrożenie kolejnego etapu czasowej organizacji ruchu. Będzie ona polegała na poprowadzeniu ruchu pojazdów i pieszych wschodnią stroną skrzyżowania ulic Turowicza i Herberta.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE