Tramwaj Dobrych Uczynków

Dziś w stolicy Małopolski Dzień Dobrych Uczynków w tramwaju.

Fot. Kraków w Pigułce

Dzięki MPK SA w Krakowie na tory wyjedzie specjalny tramwaj. Akcja ma przypomnieć o wzajemnej życzliwości i uprzejmości, pomaganiu przy wsiadaniu i wysiadaniu oraz o ustępowaniu miejsca tym, którzy tego potrzebują.

Na wszystkich czeka też dużo uśmiechu i moc słodyczy.

Tramwaj wyruszył z zajezdni tramwajowej Podgórze punktualnie o godz. 11.00 i do centrum miasta pojedzie po trasie linii nr 78 (ul. Wadowicką, Kalwaryjską i Starowiślną). Następnie będzie kursował w centrum miasta przez pl. Wszystkich Świętych, ul. Franciszkańską, Straszewskiego, Dunajewskiego, Basztową i Westerplatte.

Tramwaj zatrzyma się na wszystkich przystankach zgodnie z trasą, a każdy kto do niego wsiądzie na pewno tego nie pożałuje. W środku czekają słodycze, które natychmiast wprawiają w dobry nastrój, a oprócz tego będzie możliwość spotkania się i porozmawiania o wzajemnej życzliwości z popularną w Krakowie blogerką – Kamilą Mraz (Cammy) oraz z Tomaszem Schimscheinerem, znanym aktorem i prezesem fundacji „Wawel z Rodziną”.

Prócz tego każdy, kto w tym tramwaju opowie o tym, jaki zrobił lub planuje zrobić dobry uczynek dla drugiej osoby, otrzyma naklejkę „Życzliwy Pasażer” oraz pyszne słodycze Wawel.

Przejazd Tramwajem Dobrych Uczynków jest możliwy bez kasowania biletu.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE