Moc atrakcji dla mieszkańców Krakowa na największej domówce w mieście!

TAURON Arena Kraków zaprasza na największą domówkę w historii, czyli swoje piąte urodziny. Już w niedzielę, 9 czerwca moc atrakcji czeka na wszystkich mieszkańców Krakowa.

Dzisiaj 3 czerwca odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca te urodziny

9 czerwca na terenie kompleksu przygotowane zostaną strefy nawiązujące do pięciu tematów towarzyszących urodzinom.

Sport
W małej hali oraz dojo zorganizowane zostaną otwarte treningi siatkarskie, koszykarskie, footballu amerykańskiego i karate. W arenie głównej oraz przed halą będzie można zobaczyć także specjalne pokazy karate oraz siatkarskie.

Emocje
Po raz pierwszy w historii TAURON Areny Kraków w obiekcie powstanie tor gokartowy – będzie się można na nich ścigać na parkingu podziemnym areny. Specjalnie na urodziny na parking podziemny powróci także Kraków Street Park, czyli idealne miejsce dla wszystkich osób jeżdżących na rolkach, wrotkach, rowerach typu BMX, hulajnogach, longboardach oraz deskorolkach.

Wyjątkowe emocje z pewnością towarzyszyć będą uczestnikom zawodów Super Game e-sport. 9 czerwca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się wielki finał tegorocznego sezonu rozgrywek.

Zabawa
Na płycie areny głównej powstanie specjalna strefa zabaw dla dzieci. Będą pokazy i warsztaty tańca, warsztaty parkour i akrobatyczne, malowanie twarzy i bitwy na poduszki.

Kultura
Do tej pory TAURON Arenie Kraków gościła dziesiątki znanych artystów i zespołów takich jak m.in.: Aerosmith, Depeche Mode, Metallica, Queen, Bruno Mars, Enrigue Iglesias, Sting, Shawn Mendes, czy Mariah Carey. Ich muzyka będzie towarzyszyć uczestnikom imprezy przez cały dzień podczas pobytu w arenie.

Pięcioletnią historię TAURON Areny Kraków będzie sobie można także przypomnieć oglądając wystawę, która stanie w foyer areny. Z okazji urodzin część płyty areny po raz kolejny zamieni się w salę kinową – na ekranie wyświetlane będą m.in. bajki dla dzieci.

Edukacja
Na zewnątrz TAURON Areny Kraków zorganizowany zostanie piknik. Powstanie tam m.in. specjalna strefa przygotowana przez Komendy Miejską Policji w Krakowie. Stanie tam radiowóz i motocykl policyjny oraz rowerowy tor przeszkód. Dzięki alkogoglom i narkogoglom będzie się można przekonać na własnej skórze, jaki negatywny wpływ na postrzeganie rzeczywistości mają alkohol i inne używki. Swój sprzęt zaprezentuje też oddział antyterrorystyczny.

Jak co roku w czasie urodzin TAURON Areny Kraków zaprosi krakowian do zwiedzania hali i zajrzenia w miejsca, które na co dzień nie są dostępne uczestnikom wydarzeń.

Piąte urodziny TAURON Areny Kraków odbędą się w niedzielę, 9 czerwca. Rozpoczęcie o godz. 10.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Na część atrakcji będą obowiązywać wcześniejsze zapisy. Szczegóły na stronie internetowej tauronarenakrakow.pl oraz na Facebooku.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE