Pizza w odbycie 10-latka. Brutalny gwałt na wycieczce klasowej

Do bulwersujących zdarzeń doszło w Krakowie podczas wyjazdu na zieloną szkołę. 10-latkowi włożono pizzę w odbyt.

Fot. pixabay.com

Te ciężkie do wyobrażenia sceny rozegrały się na szkolnej wycieczce, na którą pojechali czwartoklasiści z województwa dolnośląskiego.

Nad jednym z kolegów bezlitośnie znęcała się grupa dzieci z dwóch klas czwartych Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Śląskiej w Krynicznie w województwie dolnośląskim.

Jak mówią rodzice, w nocy grupa uczniów rozebrała chłopca do naga i włożyła mu siłą kawałek pizzy w odbyt.

Ofiara zdążyła wcześniej włączyć telefon komórkowy, dzięki czemu nagrał się dźwięk z tego strasznego wydarzenia. Zgwałconemu chłopcu udało się uciec. Noc spędził na korytarzu.

Policja nie chce zdradzać szczegółów tej sprawy, tłumacząc że rodzice prosili o dyskrecję i anonimowość. Sprawa została skierowana do sądu, zajęło się nim także Dolnośląskie Kuratorium Oświaty.

Wiadomo, że w przeszłości zgwałcony chłopiec był bity przez tych samych sprawców, lecz szkoła lekceważyła sygnały od matki i jej prośbę by nie umieszczać dzieci razem w tym samym pokoju.

Podobno wychowawczyni zrezygnowała już z prowadzenia klasy, ale jedyną karą za zachowanie uczniów ma być zakaz wyjazdów na wycieczki do końca ósmej klasy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]