Stojąc na balkonie groził, że wysadzi cały blok i siebie

Kilka dni temu policjanci z komisariatu Tarnów-Centrum podjęli nocną interwencję wobec agresywnego mieszkańca miasta, który przebywając u siebie w domu krzyczał, że targnie się na własne życie.

Fot. Facebook Tarnowska Policja

Po natychmiastowym przyjedzie na miejsce mundurowi zastali na ulicy karetkę pogotowia, której zespół udzielał pomocy członkom rodziny 47-latka. On sam natomiast pozamykał bramy wejściowe i stojąc na balkonie oznajmił, że wszystkie kurki z gazem są odkręcone i za chwilę cały budynek „wyleci” w powietrze.

Policjanci próbowali nawiązać kontakt z silnie pobudzonym mężczyzną, na co ten odkręcił trzymaną na balkonie butlę gazową i razem z nią wszedł do środka. Mundurowi nie ustawali w dążeniach do zmiany decyzji 47-latka
i udało się im nakłonić go do zakręcenia butli, ale wtedy z kolei zaczął wykrzykiwać, żeby się nie zbliżać, bo zabije nożem każdego kogo spotka przed domem.

W tym stanie rzeczy, z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia policjanci podjęli decyzję o jak najszybszym obezwładnieniu agresora, po którym wciąż niespokojny 47-latek został umieszczony w szpitalu.

Źródło: Tarnowska Policja

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]