Konferencja prasowa na temat festiwalu Wodecki twist festiwal 2019

Dzisiaj po południu w Teatrze im Juliusza Słowackiego odbyła się konferencja prasowa na temat festiwalu Wodecki twist festiwal 2019

fot. Tomasz Cichocki

Byli między innymi Chris Botti, Matt Dusk, Urszula Dudziak i Kasia Wodecka Stubbs oraz Robert Piaskowski i Magda Miska Jackowska.

A dzisiaj już o godzinie 18.00 i 20. 30 2. WODECKI TWIST FESTIWAL otworzy 7 czerwca koncert poświęcony trąbce. Trąbka, to – obok skrzypiec – jeden z dwóch najważniejszych instrumentów w twórczości Zbigniewa Wodeckiego. Jedną z gwiazd koncertu będzie światowej sławy amerykański trębacz Chris Botti, mistrz smooth-jazzowego brzmienia i jeden z najpopularniejszych instrumentalistów gatunku.
Na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego pojawią się również: Kayah, Anna Maria Jopek, Michael „Patches” Stewart, Piotr Wojtasik Quintet, usłyszymy też tematy z twórczości znakomitego Tomasza Stańko.
Różne style i osobowości połączy muzyka Zbigniewa Wodeckiego. Koncert „Trąbka” będzie kontynuacją zeszłorocznego wydarzenia, które spotkało się ze znakomitym przyjęciem, a którego głównym tematem były skrzypce.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE