Sensacyjne doniesienia. Morderca znał matkę i dziewczynkę. 10-latka ufała sprawcy i wsiadła do samochodu

Jak ustaliła Wirtualna Polska, podejrzany o zabójstwo Kristiny 22-letni mężczyzna miał dobrze znać matkę dziewczynki. – Był w niej zakochany. W jego planie nie było miejsca na córkę, był zazdrosny o nią – mówi WP osoba znający kulisy sprawy. Dziewczynka miała wejść do jego samochodu, bo go znała.

Fot. Archiwum prywatne

Mężczyzna to mieszkaniec Dolnego Śląska. Według informacji WP, miały go łączyć z matką 10-letniej Kristiny osobiste relacje. – Był zazdrosny o Kristinę – mówi źródło Wirtualnej Polski.

W dniu, kiedy doszło zabójstwa, to właśnie on miał pojawić się na drodze do domu Kristiny. Przed zaginięciem widziana była 200 metrów od domu. – Znała go i dlatego wsiadła do samochodu. Jej zwłoki znaleziono 5 kilometrów dalej – mówi informator WP.

Kristina z mamą i młodszym bratem i siostrą mieszkała we wsi zaledwie rok. Do Mrowin przeprowadziły się z Irlandii. Jej matka rozstała się z ojcem dzieci i wróciła do swoich rodziców. – To nie była prosta sprawa, bo zabójstwo było zaplanowane I sprawca celowo sprowadzał śledczych na złe drogi, tak zacierając ślady I charakteryzując dowody, aby wprowadzić w błąd śledczych – mówi  informator.

„Mężczyzna został zatrzymany dzisiaj w godzinach popołudniowych, w związku z tym mamy czas 48 godzin w którym musimy przeprowadzić najbardziej niezbędne czynności czyli przedstawienie zarzutów, a potem przesłuchanie podejrzanego i ewentualne skierowanie wniosku o tymczasowe aresztowanie” – mówił Mariusz Pindera z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Wiadomo jednak, że podejrzany jest już w prokuraturze, najprawdopodobniej usłyszy zarzuty i zostanie przesłuchany.

Źródło: Wirtualna Polska

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE