To on zamordował 10-letnią Kristinę. Wiemy kim jest i jak wygląda Jakub A. [ZDJĘCIA]

Policjanci zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny w Mrowinach. Nad sprawą od czwartku pracowali najbardziej doświadczeni policjanci i prokuratorzy. W tym czasie śledczy sprawdzili setki informacji w tej sprawie, w tym również te otrzymywane od mieszkańców. Zatrzymany trafił do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty i przyznał się do popełnienia zbrodni.

Od czwartku, kiedy znaleziono ciało dziewczynki, wyjaśniając wszystkie okoliczności w tej sprawie, pracowali praktycznie bez przerwy, dzień i noc, policjanci i prokuratorzy. Do sprawy zaangażowani zostali najbardziej doświadczeni funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, policjanci ze Świdnicy oraz eksperci z KGP.

W niedzielę w godzinach popołudniowych w domu przy jednej z ulic wrocławskiego osiedla Partnice, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali 22-letniego Jakuba A., podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny w Mrowinach. Jak ustalili dziennikarze Kryminalnej Polski, zatrzymany mężczyzna jest studentem mieszkającym we Wrocławiu.

W godzinach wieczornych odbyło się przesłuchanie podejrzanego, który początkowo nie przyznawał się do winy, jednak w trakcie prowadzonych z nim czynności „miękł”, aż w końcu potwierdził śledczym, że to on dokonał bestialskiego mordu na 10-letniej dziewczynce.

Dziennikarze Kryminalnej Polski dotarli do zdjęć 22-letniego mężczyzny. Jakubowi A. grozi  kara od 8 do nawet 25 lat pozbawienia wolności albo kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE