20-latek wspiął się na słup energetyczny i spadł na ziemię

W środę około godziny 20.00 w miejscowości Szlachtowa doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 20-latek wspiął się na słup energetyczny, po czym spadł na ziemię z około 10 metrów. Całą sytuację nagrywał swoim telefonem jego kolega, który jak twierdzi zrobił to dla zabawy.

Fot. Policja

Na pomoc 20-latkowi ruszył jego znajomy, a  także przejeżdżające samochodem osoby postronne, które udzielały poszkodowanemu pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Obrażenia okazały się bardzo poważne, dlatego na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 20-latka do szpitala. Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem wyjaśniają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Przestrzegamy wszystkich przed zabawą w pobliżu urządzeń z wysokim napięciem, a także dotykaniem ich i wspinaniem się na takie urządzenia. Może dojść do porażenia prądem co jest śmiertelnie niebezpieczne.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]