Marsz azylanta zapełni bulwary ludźmi

W czasie powodzi 2010 roku Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przy ul. Rybnej groziło zalanie, krakowianie zareagowali natychmiast na apel Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i wszystkie przebywające tam psy oraz koty znalazły bezpieczne schronienie.

Fot. pixabay.com

W tym roku Schronisko również apeluje – ale tym razem o liczne przybycie w sobotę, 29 czerwca, na Marsz Azylanta – niech bulwary zapełnią się ludźmi z adoptowanymi szczęśliwymi zwierzakami! Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami spotkaniem dedykowanym adoptowanym zwierzakom chce upamiętnić to wydarzenie oraz podziękować mieszkańcom za każdy dom dla swoich podopiecznych, za każdą adopcję i pomoc jaką otrzymują bezdomne zwierzęta. Organizatorzy marszu chcą także przekonać wszystkich, że przygarnięte zwierzaki nie są w niczym gorsze od tych kupionych i że w schronisku na dom czeka wiele wspaniałych psów i kotów.

Marsz wyruszy o godz. 10.00 z Bulwaru Czerwieńskiego, przy Moście Dębnickim, a następnie przejdzie bulwarami pod pomnik Psa Dżoka, gdzie odbędzie się dalsza część imprezy. W programie m.in.: bezpłatne chipowanie, malowanie psich portretów na żywo, pokaz szkolenia, psi plac zabaw, wybory Psiego Króla i Królowej i wiele innych atrakcji.

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE