Czy wybuchnie III Wojna Światowa? Przerażające przewidywania spełniają się na naszych oczach

W ostatnich dniach mieliśmy groźne zdarzenie związane z planowanym atakiem Stanów Zjednoczonych na Iran. W ostatniej chwili Donald Trump odwołał samoloty, kiedy dowiedział się, że w bombardowaniach ucierpi wielu cywilów. Teraz głos w sprawie zabrał Izrael. W środku jest Polska, która zawsze murem stoi za USA.

Fot. Pixabay

Izrael ustami premiera Benjamina Netanjahu zapowiedział, że nie dopuści do stworzenia przez Iran broni jądrowej i że wzywa inne państwa, by zgodnie z ustaleniami wprowadziły surowe sankcje.

Według ogólnoświatowych ekspertów i komentatorów zimna wojna lada dzień może przerodzić się w gorącą. Ani Waszyngton ani Teheran nie idą na ustępstwa, a Iran otwarcie mówi, że jest na wojnę przygotowany.

Kilka dni temu podobny scenariusz podał o dziwo Krzysztof Jackowski, przewidując, że III Wojna Światowa zacznie się we wrześniu tego roku od ataku na Iran, który odbędzie się z dwóch stron. Jasnowidz dodał, że jest bardzo prawdopodobne, że Polska zaangażuje się w konflikt zbrojny.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]