Szokujący zwrot w sprawie zabójstwa 9-miesięcznej Blanki. Ojciec zwolniony z więzienia

Zabójstwo 9-miesięcznej Blanki z Olecka wstrząsnęło całą Polską. Okazało się jednak, że badania DNA jednoznacznie potwierdziły, że ojciec dziecka nie jest winny jej śmierci.

Fot. Pixabay

Grzegorz W. został zatrzymany na podstawie zeznań matki dziecka. Jednak badania DNA i logowanie jego telefonu do sieci, jednoznacznie wykluczyły jego udział w zbrodni.

Obrońca mężczyzny czeka również na wycofanie zarzutów dotyczących zabójstwa oraz wykorzystywania seksualnego dziewczynki. Jak podkreśla, kiedy tylko to się stanie, adwokat będzie walczył o dobre imię swojego klienta.

„Jest w bardzo złym stanie psychicznym po tym jak został zlinczowany przez społeczeństwo, które skazało go bez procesu i domagało się dla niego kary śmierci” – powiedział Wirtualnej Polsce Wojciech Stpiczyński, obrońca mężczyzny.

9-miesięczna Blanka zmarła 22 czerwca w Olecku. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci był krwotok wewnętrzny i uszkodzenie mózgu. Obrażenia wskazują na to, że dziecko było wykorzystywane seksualnie i bite tępym narzędziem.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE