Trzydniowy remont skrzyżowania. Podajemy szczegóły objazdów

Od 5 do 8 lipca prowadzone będą prace remontowe na skrzyżowaniu ulic Stella-Sawickiego, Bora Komorowskiego i Wiślickiej.

Fot. pixabay.com

Rozpoczęcie planowane jest na godz. 22:00 w piątek, a zakończenie w poniedziałek w godzinach porannych.

Etap 1, 2 – zakłada zamknięcie ulicy Stella-Sawickiego z uwagi na prace na tarczy skrzyżowania z ul. Bora-Komorowskiego.

Objazdy od ulic: Nowohuckiej, al. Jana Pawła II, Andersa, Okulickiego, Wiślickiej, Dunikowskiego, Broniewskiego prowadzą:

do Bora Komorowskiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, al. Jana Pawła II, Medweckiego, Dąbrowskiej, Andersa, do Bora-Komorowskiego do ulicy Stella–Sawickiego ulicami: Andersa, Dąbrowskiej, Medweckiego, do Stella–Sawickiego.

etap 3, 4 – zakłada zawężenie al. Andersa w kierunku ul. Okulickiego (po jednym pasie w zależności od etapu) oraz uniemożliwienie skrętu od ul. Okulickiego do al. Andersa.

Objazdy od ulicy ul. Okulickiego do al. Andersa: Okulickiego w prawo w ul. Bora Komorowskiego, prosto do ronda Polsadu, zawrotka na rondzie Polsadu, dalej prosto do al. Andersa.

etap 5 – zakłada zawężenie al. Andersa przed skrętem do stacji benzynowej – utrudnienia polegają na zawężeniu jezdni al. Andersa (będzie możliwości skrętu na stację benzynową).

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE