Ważne wzmocnienie krakowskiej drużyny. Wisła ma nowego sponsora

Logo nowego sponsora pojawiło się na koszulkach piłkarzy „Białej Gwiazdy”.

Fot. pixabay.com

Na koszulkach piłkarzy Wisły Kraków w rozpoczynającym się sezonie pojawi się nazwa nowego partnera – Stowarzyszenia Socios Wisła.

Stowarzyszenie zrzesza ponad 1700 osób regularnie płacących składki i będących jednym z głównych sponsorów „Białej Gwiazdy”.

Spółka Wisła Kraków i Stowarzyszenie Socios Wisła zawarły umowę w sprawie współpracy strategicznej, w której ramach na koszulkach i w materiałach marketingowych zamieszczone będzie logo Stowarzyszenia.

Od lipca 2019 do lipca 2020 r. Socios Wisła przekaże też znów milion złotych na rzecz klubu.

– Podpisując tę umowę jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów Wisły. Wejście kibiców z pomocą dla klubu w takim zakresie jest w naszym kraju precedensem. Liczymy na to, że przekazywane przez nas pieniądze pomogą się Wiśle rozwijać i wracać do czasów swojej świetności – powiedział Piotr Leśkiewicz, prezes Socios Wisła Kraków.

W przeszłości Socios Wisła już wspierali „Białą Gwiazdę” finansowo, organizując zbiórki i przeznaczając składki członkowskie.

– Socios Wisła, jako organizacja i ruch społeczny, jest przykładem tego, jak w krótkim czasie można biegunowo zmienić stosunki klub-kibice, idąc w kierunku modelu zachodnioeuropejskiego – podkreśla Piotr Obidziński, p.o. prezesa Wisły SA. – W przytoczonym modelu podobnie działające stowarzyszenia potrafią liczyć setki tysięcy członków rozsianych po całym świecie. Wisła Kraków wypracowała w ostatnich miesiącach długofalową strategię odbudowy klubu, której jednym z elementów jest współpraca z Socios Wisła, którego głównym założeniem jest kilkukrotny wzrost liczby członków Stowarzyszenia.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE