Zakończyły się poszukiwania zaginionej kobiety. Znamy ich wynik

Policjanci z Komisariatu Policji w Krzeszowicach otrzymali zawiadomienie o zaginięciu 54-letniej mieszkanki gminy Czernichów (powiat krakowski).

Fot. pixabay.com

Funkcjonariusze ustalili, że tego dnia kobieta około godz. 13:40 opuściła miejsce swojego zamieszkania odjeżdżając swoim samochodem w nieznanym kierunku i od tego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną, jak i nie odbierała telefonu. Stan zdrowia zaginionej powodował jeszcze większe obawy i niepokój rodziny.

Prowadzone w tej sprawie czynności poszukiwawcze oraz informacje otrzymane przez syna zaginionej pozwoliły ustalić, że kobieta poruszała się pojazdem osobowym marki BMW, który to został odnaleziony pusty na pograniczu powiatów proszowickiego i kazimierskiego.

W związku z tym natychmiast przystąpiono do poszukiwań kobiety, w których to udział wzięli policjanci z Komisariatu Policji w Krzeszowicach, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach oraz Oddziału Prewencji Policji w Krakowie, a także kilka zastępów straży pożarnej z JRG PSP w Proszowicach, OSP Goszcza, OSP Klimontów oraz OSP Teresin. W działaniach wykorzystano także psa tropiącego.

Finał poszukiwań był szczęśliwy. Po pieszej penetracji kompleksów leśnych w miejscowości Ostrów, gm. Proszowice natrafiono na 54-latkę. Poszukiwaną zauważył Dowódca I Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.
Kobieta leżała w gęstej trawie, była przytomna, lecz wycieńczona i odwodniona, przez co kontakt z nią był utrudniony – mówi nadkom. Krzysztof Dulewicz.

Policjanci udzielili kobiecie pomocy medycznej, ale ze względu na to, że zaginiona spędziła w lesie kilkanaście godzin została przewieziona do miejscowego szpitala przez załogę karetki pogotowia.

 

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE