Mistrzowie świata z Aeroklubu Krakowskiego

Dziś (29 lipca) odbyło się spotkanie z medalistami XXIV Mistrzostw Świata w Lataniu Precyzyjnym.

Całe podium w tej widowiskowej dyscyplinie zajęci Polacy: mistrzem świata został Michał Wieczorek (z Aeroklubu Krakowskiego), tytuł wicemistrza zdobył Krzysztof Wieczorek (również z Aeroklubu Krakowskiego), a drugim wicemistrzem świata został Marcin Skalik (Aeroklub Częstochowski). Polacy zdobyli pierwsze miejsce również w klasyfikacji drużynowej.

Zawody zostały rozegrane w hiszpańskim mieście Castellon od 10 do 16 czerwca. Ze sportowcami spotkał się prezydent Jacek Majchrowski. Prezydent wręczył zaproszonym sportowcom oraz przedstawicielom Aeroklubu Krakowskiego okolicznościowe upominki oraz złożył gratulacje

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]