Niecodzienny gość na Komendzie w Krakowie

Policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie odwiedził niecodzienny gość.

Fot. malopolska.policja.gov.pl

33-letni Bartek pochodzi ze Słębowa pod Żninem w województwie kujawsko-pomorskim i chociaż jest osobą niepełnosprawną, swoją postawą udowadnia wszystkim, że ograniczenia nie istnieją.

Do Krakowa przyjechał wraz ze swoją mamą i siostrą na Memoriał Huberta Wagnera, bo jest miłośnikiem siatkówki, a jego drugą pasją są spotkania ze znanymi ludźmi, z którymi chętnie się fotografuje. Jednym z jego marzeń było też spotkanie z szefem krakowskich policjantów i funkcjonariuszami.

Spełniając pragnienie Bartka mundurowi zorganizowali spotkanie podczas którego nasz gość mógł dowiedzieć się jak wygląda praca policjantów, zobaczyć sprzęt, który wykorzystywany jest w ich codziennej pracy, a nawet usiąść w radiowozie, co wiązało się dla niego z ogromnymi emocjami.

Nasz gość okazał się być osobą niezwykle otwartą, z dużym poczuciem humoru i zadawał mnóstwo pytań związanych z pełnieniem służby przez funkcjonariuszy.

Bartek spotkał się też z mł. insp. Jackiem Cholewą – Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Krakowie, z którym miał okazję chwilę porozmawiać.

Na koniec Zastępca Komendanta wręczył mu drobny upominek, by zawsze przypominał mu o wizycie w naszej jednostce.

Źródło: malopolska.policja.gov.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE