Pijana nastolatka chciała wyskoczyć z okna

Policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy przeprowadzili błyskawiczną i zakończoną sukcesem akcję ratowania życia nastolatki, która groziła, że wyskoczy z okna mieszkania. Powodem dla którego dziewczyna naraziła swoje życie i zdrowie był „szlaban” na wyjścia z domu.

Fot. pixabay.com

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem (1 sierpnia 2019). Tuż przed godziną 21.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane przez mieszkankę jednego z bloków na Osiedla Chemików w Oświęcimiu o tym, że jej 16–letnia nietrzeźwa córka stoi na parapecie okna.

Na miejsce natychmiast udali się strażacy, ratownicy medyczni oraz policjanci Ogniwa–Patrolowo Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji. Strażacy pod oknem mieszkania znajdującego się na drugim piętrze rozłożyli poduszkę asekuracyjną, natomiast policjanci oraz ratownik medyczny rozpoczęli pertraktacje z dziewczyną.

W trakcie rozmowy jeden z policjantów podszedł bliżej okna, po czym wykorzystując chwilową nieuwagę nastolatki zdjął ją z parapetu i przekazał ratownikowi medycznemu. Badanie stanu trzeźwości nastolatki wykazało ponad promil alkoholu. Dziewczyna trafiła do szpitala. Aktualnie policjanci ustalają w jakich okolicznościach weszła w posiadanie alkoholu.

Źródło: malopolska.policja.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE