Policjanci znaleźli w Tatrach aż 4 poszukiwane osoby jednego dnia

Tatrzańscy policjanci 5. sierpnia br. ujawnili trzy poszukiwane osoby oraz odnaleźli zaginionego mężczyznę z Pabianic.

Fot. pixabay.com

Jest to efekt podejmowanych przez policjantów czynności służbowych oraz lokalnych działań poszukiwawczych.

Dzielnicowi zatrzymali 51-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Zakopanem za nieuiszczenie grzywny. Ostatecznie poszukiwany trafił do aresztu na 10 dni.
Kolejny poszukiwany ujawniony przez dzielnicowych okazał się osobą zaginioną z terenu Pabianic. 49-letni mężczyzna po złożeniu oświadczenia został zwolniony.
Następny poszukiwany wpadł w ręce kryminalnych. 39-latek z Zakopanego unikał wezwań i wstawiennictwa do Prokuratury Rejonowej w Zakopanem. Policjanci ustalili jego aktualne miejsce pobytu i wezwali na dalsze czynności. Mężczyzna po czynnościach z jego udziałem został zwolniony.

Ostatni z zatrzymanych tego dnia poszukiwanych to 25-latek z Ostrowska, który widząc zbliżających się policjantów w rejonie Placu Niepodległości w Zakopanem postanowił ratować się ucieczką. Bardzo szybko wpadł w ręce kryminalnych. Przecenił swoje możliwości i nie docenił kondycji policjantów. Liczył zapewne, że na jakiś czas odsunie w czasie swój pobyt w areszcie. Zostanie przetransportowany celem odbycia kary ponad dwóch lat w więzieniu za dokonane wcześniej kradzieże.

Źródło: Policja Zakopane Oficer Prasowy KPP w Zakopanem asp.szt. Roman Wieczorek

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE