Tour de Pologne na Podhalu – czwartkowe utrudnienia w ruchu

W czwartek 8 sierpnia na tatrzańskich drogach odbędą się kolejne etapy 76. Tour de Pologne. Z tego też powodu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zachęcamy do zapoznania się z mapą tych utrudnień.

VI etap
Rozpocznie 8 sierpnia się o godz. 14.15 w Zakopanem. Prowadzić będzie przez ul. Powstańców Śląskich, Nędzy Kubińca w Kościelisku, Salamandra, Butorowy Wierch – Gubałówka, Nowe Bystre, Ratułów, Ciche Dolne, Skrzypne, Bańska Niżna, Bańska Wyżna, Sierockie, Ząb, Nowe Bystre ( pętla 5 x 28,9 km ) na zakończenie z Nowego Bystrego kolarze pojadą w kierunku Butorowego Wierchu – Gubałówki i Salamandrą zjadą do ul. Nędzy Kubińca, którą przejadą w kierunku kościoła gdzie zlokalizowana jest meta. Zakończenie tego etapu przewidywane jest ok. godziny 18.30.

Informacja o możliwych utrudnieniach w ruchu:

8 sierpnia 2019 r.
Od godz. 10.00 zamknięta będzie ul. Powstańców Śląskich w Zakopanem na całej długości. CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE DRÓG po których pojadą kolarze nastąpi ok. 13.30. Po przejeździe kolarzy drogi zostaną natychmiast udrożnione. Możliwe czasowe otwarcie dróg. Ulica Nędzy Kubińca w Kościelisku w rejonie kościoła może być już całkowicie wyłączona z ruchu ok. 6.00.

Dodatkowe utrudnienia w godzinach 10.00 – 18.00 spowodować może wyścig Mini Tour de Pologne, którego uczestnicy pojadą zamkniętymi ulicami Kościeliska: Nędzy Kubińca, Rysulówka, Królewska Budzówka.

Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów i inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego.

UWAGA! Na trasie przejazdu wyścigu zostaną umieszczone dodatkowe znaki B-36 „zakaz zatrzymywania się” wraz z tabliczką T-24 „tabliczka wskazująca, że pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela”. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie dróg.

 

Źródło map: Tour de Pologne

Źródło: Policja Zakopane

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE