Tour de Pologne na Podhalu – piątkowe utrudnienia w ruchu

W piątek, 9. sierpnia na tatrzańskich drogach odbędą się kolejne etapy 76. Tour de Pologne. Z tego też powodu wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. Zachęcamy do zapoznania się z mapą tych utrudnień.

Źródło map: Tour de Pologne

VII etap
Rozpocznie się 9 sierpnia – tradycyjnie już startem honorowym – o godz. 12.22 spod Bukovina Resort i biec będzie w kierunku miejscowości Brzegi, Jurgów, Rzepiska, Łapszanka, Trybsz, Gronków, Leśnica, Szaflary, Biały Dunajec (stara droga), Gliczarów Dolny, Gliczarów Górny, Bukowina Tatrzańska zjazd w rejon stacji paliw i dalej w kierunku ronda Klin ( pętla 2 x 59,6 km ) ostatnia pętla zakończy się przejazdem przez Czarną Górę z metą o godz. 16.17 w Bukowinie na Rondzie Klin.

Informacja o możliwych utrudnieniach w ruchu:

9 sierpnia 2019 r.
O godz. 12.00 drogi zostaną zamknięte i NA CZAS PRZEJAZDU KOLARZY BĘDĄ NIEPRZEJEZDNE ( do godz. 17:00 ). Po przejeździe kolarzy drogi zostaną natychmiast udrożnione. Możliwe czasowe otwarcie dróg. Rejon ronda Klin w Bukowinie Tatrzańskiej zostanie wyłączony z ruchu o 4.00.

Należy bezwzględnie stosować się do poleceń wydawanych przez policjantów i inne osoby uczestniczące w zabezpieczeniu wyścigu kolarskiego.

UWAGA! Na trasie przejazdu wyścigu zostaną umieszczone dodatkowe znaki B-36 „zakaz zatrzymywania się” wraz z tabliczką T-24 „tabliczka wskazująca, że pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela”. Prosimy zwracać uwagę na oznakowanie dróg.

 

Źródło map: Tour de Pologne

Źródło: Policja Zakopane

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE