Seniorzy lecą sobie w kulki. I bardzo dobrze!

TCF HUB Centrum Sportu zaprasza wszystkich seniorów do wzięcia udziału w turnieju bilarda i tenisa stołowego. W zawodach, które odbędą się w poniedziałek, 26 sierpnia przy al. 29 Listopada 94, mogą wziąć udział zawodnicy, którzy ukończyli 60 lat. Na uczestników czekają atrakcje zorganizowane w ramach dnia otwartego.

Fot. krakow.pl

Turniej będzie inauguracją pierwszej w Polsce bilardowej ligi seniora. Zawody turnieju zostaną rozegrane w kategorii amator/początkujący. Dlatego też chętni mogą przychodzić do klubu codziennie od godz. 9.00 do 16.00 i bezpłatnie ćwiczyć grę w bilard. Klub oferuje też możliwość umówienia grupy na lekcję gry w bilard z profesjonalnym terenem, Piotrem Cepilem.

– Bilard to doskonały sport dla osób starszych, nie wymaga dużego wysiłku fizycznego ani nakładów finansowych, a daje mnóstwo radości i przyjemności. Budzi też ducha rywalizacji – przekonuje Andrzej Siejko, dyrektor turnieju.

I Otwarty Turniej Bilarda i Tenisa Stołowego dla Seniorów to nie tylko wydarzenie sportowe. W ramach dnia otwartego dla seniorów w klubie odbędą się także wykłady, prezentacje, pokaz iluzjonisty oraz spotkanie z krakowskim podróżnikiem Piotrem Śliwińskim.

Wszystkie zajęcia, wykłady i atrakcje są ogólnodostępne, natomiast osoby, które chcą wziąć udział w zawodach muszą się zapisać do turnieju:

osobiście: TCF HUB Centrum Sportu przy al. 29 Listopada 94
mailowo: [email protected]
na stronie internetowej: tcfhub.pl

Zapisy przyjmowane są do 21 sierpnia. Udział w turnieju jest bezpłatny.

Harmonogram turnieju i wydarzeń towarzyszących:
11.00–11.30 – przywitanie gości
11.30–12.30 – pokaz trików bilardowych w wykonaniu Bogdana Wołkowskiego, wielokrotnego mistrza świata w trikach bilardowych
12.30 – rozpoczęcie turniejów: bilardowego i tenisa stołowego
13.00–13.30 – „Odżywianie, nawadnianie i aktywność fizyczna w wieku senioralnym” – wykład prof. dr. hab. Dariusza Muchy, specjalisty z zakresu masażu leczniczego, refleksoterapii, fizjoterapii, wychowania fizycznego, odnowy biologicznej i rekreacji ruchowej
13.30–14.00 – prezentacja rodzinnych produktów orthomolekularnych dla regeneracji i ochrony kości, chrząstek oraz serca
14.00–14.30 – prezentacja Karty Seniora – zalety i korzyści
15.00–15.30 – pokaz iluzjonisty, Michała Kulika – półfinalisty programu telewizyjnego „Mam talent”
16.00–16.30 – Przygoda z Mount Everestem – zdjęcia i opowieści krakowskiego podróżnika Piotra Śliwińskiego
18.00 – zakończenie turnieju i wręczenie nagród

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE