Kolejne sukcesy w walce w dealerami narkotyków

Po raz kolejny tarnowscy policjanci udowodnili, że nie odpuszczą dealerom narkotykowym. Tym razem zupełnie zaskoczony mieszkaniec województwa pomorskiego „wpadł” z amfetaminą i marihuaną.

Fot: Facebook Tarnowska Policja

I tym razem niemundurowi policjanci udowodnili, że nie pozwolą na rozprowadzenie narkotyków w Tarnowie oraz powiecie. To już kolejne zatrzymanie dealera.

Miało ono miejsce pod koniec lipca na terenie miasta. Na jednym z parkingów spotkali się sprzedawca oraz odbiorca narkotyków. Gdy mężczyźni ustalali warunki transakcji, zajęci jej szczegółami, nie zauważyli nawet stojących obok ich samochodu policjantów po cywilnemu. Zupełnie zaskoczeni nawet nie podejmowali próby ucieczki lub odrzucenia narkotyków. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do komisariatu.

Kierowca to 40-letni mieszkaniec północnej części kraju, pasażer to dwudziestoletni tarnowianin. Przy zatrzymanych oraz w samochodzie policjanci zabezpieczyli niespełna pół kilograma marihuany oraz amfetaminy.

Obaj mężczyźni odpowiedzą z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii przed tarnowskim sądem, który zdecyduje o wysokości karny.

 

Źródło: Tarnowska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE