Miasto tworzy nową przestrzeń. Wypełnij ankietę

Masz pomysł, jak powinno wyglądać kulturalne miejsce spotkań na miarę naszych czasów? Nie wahaj się i weź udział w ankiecie przygotowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Fot. Krakowskie Biuro Festiwalowe krakow.pl

Poszukiwane są ciekawe rozwiązania, które pozwolą na stworzenie nowej przestrzeni u stóp Wawelu. Na Powiślu 11 od lat funkcjonują punkt informacji miejskiej InfoKraków, kawiarnia oraz stoiska z pamiątkami związanymi z miastem. Teraz sam możesz zaplanować to miejsce od nowa. Czas na Nowe Powiśle 11!

Pora na zmiany. Krakowskie Biuro Festiwalowe chce stworzyć miejsce, które posłuży wszystkim mieszkańcom Krakowa, turystom, a przede wszystkim uczestnikom i organizatorom kulturalnych wydarzeń w mieście. To ma być przestrzeń do zabawy przy najlepszych dźwiękach, twórczej rozmowy o kulturze czy podziwiania artystycznych instalacji.

Dlatego ważny jest głos każdego mieszkańca! Aby wypełnić ankietę, wystarczy wejść na stronę internetową ankieta.biurofestiwalowe.pl/NowePowisle11 i poświęcić zaledwie pięć minut, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Ze względu na swoją lokalizację, Powiśle 11 ma ogromny potencjał. To prawie 750 m2, które Krakowskie Biuro Festiwalowe zamierza zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców oraz w nawiązaniu do aktualnych trendów. Dlatego też do Nowego Powiśla 11 należy podejść kompleksowo oraz wieloetapowo. Coraz częściej pojawia się potrzeba rewitalizacji tego typu przestrzeni. A jeśli nie rewitalizacji, to w każdym razie pisania ich historii od nowa.

Ankietę można wypełniać do 15 września 2019 roku.

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE