Wyrzucanie turystów jako pomysł na biznes? Historie internautów demaskują właścicieli pensjonatu

Scenariusz jest ten sam. Przyjazd, pieniądze brane z góry, awantura i wyrzucenie gościa i brak zwrotu środków. Wcześniej opisywaliśmy historię turystów pobitych w Zakopanem: https://krakowwpigulce.pl/2019/08/15/wyzwiska-przemoc-paralizator-i-wyzywanie-dzieci-tak-potraktowano-turystow-w-zakopanem-wideo/, Niestety nie są osamotnieni w swoich doświadczeniach.„Po wejściu do budynku, kazano nam zapłacić za pokój.Gdy się odezwałem iż chce najpierw zobaczyć pokój właścicielka z piwnicy krzyknęła ze nie ma takiej możliwości i jak na nie pasuje to możemy sobie poszukać coś innego. Masakra !!!
Dla informacji właścicielki znalazłem po 30 minutach w centrum taniej i milej.
Nie polecam tej lokalizacji. Naprawdę bez wcześniejszej rezerwacji można znaleść nocleg na miejscu w Zakopanem.”- opisuje Pan Adam””

Omijać szerokim łukiem! W życiu nie spotkałam się z takim czymś, pani wie jak idealnie zepsuć komuś wypoczynek! Zależy jej tylko na pieniądzach, a nie na ludziach przebywających w jej „willi”. Przestrzegam wszystkich!
Dla swietego spokoju radzę znaleźć coś innego. Z właścicielką nawet nie da się rozmawiac, ciągle tylko grozi że jest wielce właścicielka i może wszystko! Dno! Żenada! Omijać! – pisze Pani Paulina.

„NIGDY WIĘCEJ! Ludzie czytajcie te opinie. Jak większość osób zostawiliśmy wyrzuceni 1 dnia za złe parkowanie! Kobieta nie chce oddać pieniędzy i zadowolona twierdzi że na nas zarobi! Nie można palić, nie można się napić nie można nic. Tragedia!” –   pisze Pani Milena

„Podczas pierwszego noclegu w środku nocy zostaliśmy wyrzuceni z tego miejsca za rzekome zakłócanie ciszy nocnej – pieniędzy za resztę pobytu oczywiście nie odzyskaliśmy. Właścicielki to chamidła i oszustki – wyzywanie klientów jest tu na porządku dziennym. Ostrzegam przed tym…” – pisze Pani Martyna.

Takich opinii jest wiele. Zawsze przed rezerwacją warto przeczytać opinie w internecie na temat danego miejsca.

 

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE