Groził nożem taksówkarzowi. Ona ukradła pieniądze. Wcześniej mieszkała w Krakowie

Wczoraj wieczorem sieć obiegł film z brutalnego ataku nożem na taksówkarza: https://warszawawpigulce.pl/brutalny-atak-nozem-na-taksowkarza-rozjesz-siewideo/. Sprawcy zostali błyskawicznie ujęci. Dziewczyna pochodzi z Warszawy, ale rok temu mieszkała w Krakowie na osiedlu Willowym. Była poszukiwana jako zaginiona. 

On zastraszył pokrzywdzonego nożem, ona zabrała pieniądze. W taki sposób para młodych ludzi dokonała rozboju w Pruszkowie na warszawskim taksówkarzu. Planowali uciec do Katowic i jak informują nasze źródła w policji podczas zatrzymania byli bardzo zaskoczeni.

W minioną środę w Pruszkowie na jednym z niestrzeżonych parkingów doszło do rozboju na kierowcy taksówki, której dokonała para młodych osób. W trakcie rozliczania płatności 17-letni pasażer wyjął noż, którym zastraszył kierowcę, a następnie zażądał pieniędzy. Obecna w pojeździe 16-letnia pasażerka zabrała pokrzywdzonemu pieniądze.

Po dokonaniu napadu sprawcy udali się na dworzec PKP w Warszawie i wsiedli do pociągu w kierunku Katowic. Nie spodziewali się, że pruszkowscy policjanci błyskawicznie ustalili, gdzie się znajdują i podjęli współpracę z funkcjonariuszami z Wydziału Kryminalnego w Opocznie. Już po dwóch godzinach od napadu, dzięki sprawnym działaniom policjantów, sprawcy zostali zatrzymani na stacji PKP w Opocznie. Następnie zostali przewiezieni do Pruszkowa, gdzie policjanci przeprowadzili dalsze czynności procesowe. W sprawie wszczęte zostało śledztwo.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE