Pracownicy Energylandii podpisują zobowiązanie do wiary w Boga i modlitwę. Park wyjaśnia

Krakowska Gazeta Wyborcza dotarła do informacji o tym, że pracownicy Energylandii podpisują zobowiązania do wiary w Boga. Inwestor tłumaczy, że jest to cytat i ma mieć charakter uniwersalny.

Fot. Tom a, CC BY-SA 4.0 / Wikipedia

„Wierzę w siebie. Wierzę w tych, którzy ze mną pracują. Wierzę w mojego pracodawcę. Wierzę w moich przyjaciół. Wierzę w moją rodzinę. Wierzę, że Bóg udzieli mi wszystkiego, czego potrzebuję, aby odnieść sukces, jeśli postaram się najlepiej, jak umiem, zasłużyć na to wierną i uczciwą służbą” – cytuje „książkę pracowniczą” krakowska Gazeta Wyborcza.

Dalej jest też zobowiązanie do modlitwy przed snem.

Okazało się, że całość jest wyciągnięta z książki Napoleona Hilla „Prawo sukcesu” i ma być to element motywacyjny. Jak mówi Kris Kojder, rzecznik prasowy parku rozrywki, poniżej widnieje miejsce na podpis, ale po zastanowieniu nowa wersja książki będzie w tym miejscu zawierała informację o tym skąd pochodzi cytat. Dodaje, że w to tylko fragment książki. Całość zawiera przydatne informacje o firmie.

Energylandia to największy park rozrywki w Polsce, mieszczący się w Zatorze.

27 października 2018 roku na konferencji prasowej ogłoszono plany rozbudowy parku do powierzchni 150 ha. Obecnie obiekt ma 35 ha.

W 2018 roku Enerylandię odwiedziło 1,4 mln osób. Według planów w 2024 roku, ma go odwiedzać już 4 mln osób.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE