Magdalena Kralka poszukiwana. Wiemy, gdzie pracowała. Totalne zaskoczenie!

Informacja o poszukiwaniach Magdaleny Kralki podbija internet. Kobieta cały czas jest nieuchwytna. Najprawdopodobniej ukrywa się w kraju, który jest dla naszych służb poza zasięgiem. W mediach pojawiły się też informacje o jej poprzednim miejscu pracy.

Fot. Policja

Magdalena Kralka podejrzana jest o kierowanie gangiem i handel narkotykami na masową skalę. Zarzuca się jej ściągnięcie do Polski 5,5 tony marihuany o wartości 88 milionów złotych oraz 120 kg kokainy o wartości 4,3 miliona złotych. Zarzuty obejmują również utrudnianie postępowania, składanie fałszywych zeznań oraz nakłanianie do fałszywych zeznań innych osób.

Co ciekawe, jak podała „Gazeta Krakowska”, Magdalena Kralka pracowała wcześnie… w krakowskim magistracie. Monika Chylaszek, rzeczniczka prezydenta Krakowa potwierdza, że rzeczywiście podejrzana pracowała w urzędzie kilka miesięcy, ale nie zapadła innym pracownikom szczególnie w pamięć.

Magdalena Kralka przedstawiła przez swojego prawnika propozycję. Podejrzana prosi o list żelazny, by odpowiadać na zarzuty z wolnej stopy. innymi słowy, do czasu ogłoszenia wyroku pozostałaby na wolności. Najprawdopodobniej ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami Unii Europejskiej, w kraju, gdzie nasze służby są bezradne.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE