Złodziej-włamywacz usłyszał aż 11 zarzutów

Sądeccy policjanci przedstawili 26-letniemu mężczyźnie aż 11 zarzutów, po tym jak w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli przedmioty pochodzące z kradzieży.

Fot. pixabay.com

W nocy z 28. na 29. sierpnia 2019 roku, na terenie jednej z sądeckich miejscowości doszło do włamania do budynku mieszkalnego. Włamywacz ukradł portfel, w którym znajdowało się 4500 złotych, a także biżuterię o wartości 1100 złotych i kosmetyki.

Jeszcze tego samego dnia, dzięki intensywnej pracy operacyjnej, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej wytypowali 26-letniego mieszkańca tej gminy jako sprawcę włamania i kradzieży. Kiedy funkcjonariusze przeszukiwali miejsce zamieszkania mężczyzny, znaleźli nie tylko przedmioty pochodzące z kradzieży z poprzedniej nocy.

26-latek posiadał także rzeczy, które skradł w przeciągu kilku ostatnich tygodni na terenie miejscowości Świdnik, Tęgoborze i Znamirowice.

W toku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze odzyskali część skradzionych przedmiotów, a 26-latek został zatrzymany.

Mężczyzna usłyszał 11 zarzutów: kradzieży z włamaniem, kradzieży dokumentów oraz kradzieży. W trakcie przesłuchania 26-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył wyjaśnienia. Teraz o wymiarze kary zdecyduje sąd.

Źródło: Małopolska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE