18-latka wypadła z 6. piętra przez ogień! Ustalono przyczynę pożaru!

1 kwietnia w bloku przy ul. Jerzmanowskiego w krakowskim Prokocimiu wybuchł pożar. 18-letnia dziewczyna miała wyskoczyć z 6. piętra. Są też przyczyny wybuchu pożaru. Nigdy tak nie róbcie!

Fot. Shutterstock

Prokuratura Okręgowa w Krakowie prowadzi postępowanie dotyczące pożaru w mieszkaniu na szóstym piętrze bloku przy ul. Jerzmanowskiego w Prokocimiu.

Śledczy przesłuchali 18-latkę i okazało się, że nie wyskoczyła ona celowo. Mirosława Kalinowska-Zajdak z Prokuratury Okręgowej w Krakowie w rozmowie z Dziennikiem Polskim ujawnia, że dziewczyna wyszła na balkon, by wezwać pomoc. Wtedy jednak straciła przytomność i osunęła się wypadając. Mimo dużej wysokości z jakiej spadła, poszkodowana wyszła już ze szpitala, gdzie była leczona przez kilka tygodni.

To, co jednak jest w tej sprawie niemniej ważne, a co może być przestrogą dla nas wszystkich to przyczyny pożaru. Eksperci ustalili, że przyczyną była ładowarka do telefonu do której w dodatku nie było podpięte żadne urządzenie. Z analiz wynika, że ładowarka mogła być uszkodzona lub niesprawna.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE