To już w najbliższą niedzielę

W niedzielę, 15. września odbędzie się jubileuszowy 25. Marsz jamników.

Tradycyjnie właściciele czworonogów spotykają się o godz. 11:45 pod Barbakanem, skąd punktualnie w samo południe w jamniczym pochodzie wyruszą ze swoimi pupilami na Rynek Główny.

Organizatorzy zapraszają nie tylko właścicieli jamników, ale też miłośników wszystkich rozszczekanych czworonogów.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: przemarsz przy dźwiękach orkiestry spod Barbakanu na Rynek Główny, jamniczy konkurs z nagrodami, a na Rynku bezpłatne porady psich ekspertów i bezpłatne usługi dla psiaków.

Oprócz barwnego pochodu i konkursowych emocji, po raz kolejny podczas marszu będzie można pomóc bezdomnym psiakom ze schronisk i przytulisk. Na scenie swój finał będzie miała akcja „Pieskie życie zmieniamy na dobre!”, podczas której Radio Kraków wraz ze swoimi słuchaczami szukało nowych domów dla psów czekających na adopcję w małopolskich schroniskach.

W pomoc bezdomnym psom z małopolskich przytulisk będzie mógł włączyć się każdy, kto przyjdzie w niedzielę, 15 września na Rynek Główny – na jednym z 10 stoisk umiejscowionych wokół sceny, od godz. 10.00 do 14.00 prowadzona będzie zbiórka karmy dla bezdomnych psów z podkrakowskich przytulisk w Harbutowicach i Łętkowicach. Liczymy na pomoc i włączenie się w zbiórkę karmy nie tylko uczestników marszu, ale też mieszkańców Krakowa i turystów.

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE