Złodziej zafundował sobie najdroższe piwo w życiu i teraz żałuje

Aktywność tatrzańskich dzielnicowych doprowadziła do zatrzymania dwóch sklepowych złodziei. Mężczyźni po kradzieży uciekali przed właścicielem jednak po chwili byli już w rękach policjantów.

Fot. Facebook Policja Zakopane

Za kradzież piwa w sklepie zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

W czwartek popołudniu zakopiańscy dzielnicowi podjęli poszukiwania dwóch młodych mężczyzn, którzy chwilę wcześniej jak wynikało ze zgłoszenia mieli dokonać kradzieży dwóch piw w jednym ze sklepów na osiedlu Pardałówka w Zakopanem.

Poszukiwania za sprawcami prowadził również we własnym zakresie właściciel sklepu. Rysopis sprawców i kierunek, w którym złodzieje oddalili się szybko trafił do zakopiańskich dzielnicowych. Po chwili pomimo podjętej ucieczki obaj mężczyźni pochodzący ze Starachowic zostali ujęci.

Za kradzież sklepową zostali ukarani mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Opuszczając zakopiańską komendę policji jeden z zatrzymanych oświadczył, że „zafundował sobie najdroższe piwo w życiu”.

Codziennie tatrzańscy policjanci interweniują nawet po kilka razy w sklepach i dyskontach wobec ujętych sprawców kradzieży. Za to wykroczenie grozi mandat karny do 500 zł.

Źródło: Policja Zakopane

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE