15-latka wyszła do koleżanki po plecak. Ślad po niej zaginął

Policja z Białej Podlaskiej szuka 15-letniej Wiktorii Ciesielskiej. Dziewczyna wyszła z domu po plecak do koleżanki i słuch po niej zaginął. Zaginiona może przebywać gdziekolwiek na terenie Polski.

Fot. KMP Biała Podlaska

Rysopis i znaki szczególne:

wzrost 160 centymetrów, waga około 56 kilogramów, włosy dłuższe rozpuszczone koloru ciemny blond, oczy szare, nie posiada żadnych znaków szczególnych.

W dniu zaginięcia ubrana była:

Długie spodnie typu jeans koloru niebieskiego z przetarciami na kolanach, buty sportowe koloru czarnego, koszulkę z krótkim rękawem koloru czarnego oraz bluzę czarną z kapturem.

Okoliczności zaginięcia:

W dniu 8 września 2019 r., około godziny 14:00, oświadczyła, że wychodzi do koleżanki po plecak szkolny, który tam zostawiła. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie kontaktowała się z rodziną, a jej aktualne miejsce pobytu nie jest znane.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, Plac Wojska Polskiego 23, 21 – 500 Biała Podlaska, tel. 83 344-82-44 lub z numerem alarmowym najbliższej jednostki Policji: 112.

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE