Test – sprawdź swoją wiedzę o Nowej Hucie

Kochasz Nową Hutę, znasz historię tej wyjątkowej dzielnicy Krakowa i śledzisz aktualne wydarzenia? Zapraszamy do udziału w pierwszym „Wielkim teście wiedzy o Nowej Hucie”! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 21. września o godz. 11.00 w sali teatralnej Nowohuckiego Centrum Kultury na al. Jana Pawła II 232.

Fot. pixabay.com

Wydarzenie będzie jednym z elementów „Kombinatu Kultury”, czyli dorocznej imprezy NCK, organizowanej u progu każdego nowego sezonu kulturalnego. Dzięki udziałowi w spotkaniach, warsztatach i zajęciach można będzie z bliska przyjrzeć się nowohuckiemu pomysłowi na kulturę, sztukę, sport i rekreację.

Test będzie się składał z 60 zamkniętych pytań z różnych dziedzin dotyczących Nowej Huty: historii, współczesności, architektury, sportu, kultury. Uczestnicy będą mieli godzinę na napisanie testu.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do zabawy i rejestracji.

Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody – za zajęcie pierwszego miejsca czeka nagroda pieniężna w wysokości 3 tys. zł. Łączna pula nagród w naszym konkursie to 6 0tys. zł. Ponadto każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

 

Źródło: krakow.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE