Mimo, że razem mieszkali pobili go tak, że trafił do szpitala i jeszcze okradli

W ubiegły czwartek (12 września 2019 roku) do andrychowskiego komisariatu zadzwonił 38-letni mężczyzna, który poinformował, że na ul. Włókniarzy w Andrychowie został napadnięty i okradziony.

Fot. pixabay.com

Policjanci, którzy niezwłocznie zostali skierowani na miejsce ustalili, że zgłaszający został zaatakowany przez znanego mu mężczyznę, który uderzał go rękoma i kopał po całym ciele.

Sprawca był w obecności kobiety, która również jest znana 38-latkowi, gdyż cała trójka mieszka w jednym z andrychowskich mieszkań.

Mężczyzna w związku z obrażeniami, które doznał został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Wadowicach. Ponadto jak poinformował, prawdopodobnie w wyniku tego zdarzenia utracił dowód osobisty oraz kartę bankomatową.

Jeszcze tego samego dnia kryminalni którzy zostali zaangażowani w sprawę, pojechali pod ustalony adres, gdzie po siłowym wejściu do mieszkania zatrzymali 23-letnią kobietę i 32-latka, którzy dodatkowo byli poszukiwani do innej sprawy. W toku prowadzonych czynności dokumenty poszkodowanego zostały odnalezione w jego miejscu zamieszkania.

Andrychowianka została przesłuchana w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniona do domu. Natomiast 32-latek usłyszał zarzut stosowania przemocy wobec poszkodowanego w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności oraz spowodowania u niego obrażeń ciała, które kwalifikowane są jako obrażenia poniżej 7 dni. Sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Źródło: wadowice.policja.gov.pl

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE