77-letni pijak przez lata znęcał się nad żoną i córką

Trudno znaleźć słowa usprawiedliwienia dla mieszkańca gminy Lisia Góra. Mimo swoich lat 77 lat znęcał się on nad żoną – staruszką oraz 52-letnią córką.

Fot. pixabay.com

Przez kilka ostatnich lat, mieszkające pod jednym dachem z nim kobiety przechodziły prawdziwą gehennę. Nadużywający alkoholu senior po wypiciu alkoholu regularnie wszczynał awantury i stale niepokoił kobiety.

Często też budził obie panie w nocy nie dając im spać i nawet za dnia nie pozwalał odpocząć. Odnosił się do bliskich w sposób uwłaczający godności człowieka, stale krytykował i poniżał. Kontrolując ich życie, całkowicie je zdominował.

Kierował również pod adresem żony groźby pozbawienia życia, więc kobieta obawiała się o swoje bezpieczeństwo. Wreszcie po latach życia w koszmarze kobiety dojrzewały do decyzji, aby poprosić o pomoc policjantów, którzy natychmiast zareagowali.

W nocy nietrzeźwy 77-latek został zatrzymany. Miał 1,5 promila alkoholu i prosto w domu trafił do aresztu w komisariacie.

Usłyszy zarzut psychicznego znęcania się nad żoną i córką. Zostanie także doprowadzony do tarnowskiej prokuratury rejonowej. Policjanci będą wnioskować o zastosowanie wobec niego środki zapobiegawcze.

 

Źródło: Tarnowska Policja

Copyright © 2019 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE